ROZPALIĆ MOTYWACJĘ

with Brak komentarzy

Z SERII „O MOTYWACJI, KTÓRA DAJE MOC DO DZIAŁANIA”
O motywacji powiedziano już wiele. Jednak czasami przychodzi jedno zdanie, jedna osoba, wydarzenie, moment, które sprawiają, że zapala się lampka…, serce ożywa.., a my wewnątrz ciała dostajemy energii, wielkiego skupienia do wykonania czegoś natychmiast, tu i teraz! Nie liczy się czas, ani to co wokół nas. Fizycznie odczuwamy drapanie wewnątrz ciała i tylko działanie uwolni od skumulowanej energii.
Porównuję to zjawisko do wulkanu, który wypuszcza parę szczelinami, jednak wybuchając – kipi, gotuje się i tworzy nową rzeczywistość.

Jak zatem rozpalić w sobie taką motywację?
Usłyszałam ostatnio takie słowa: „Możesz zmienić swój sposób myślenia, a w wyniku tego swoje życie. Możesz to zrobić poprzez celowe wyobrażanie sobie dynamicznych pomysłów, pozytywnych obrazów zamiast negatywnych. Znajdujesz się stale jakby w stanie formowania. A stajesz się tym, kim jesteś w swoich wielkie umysły maja celemyślach! Filozofia ta bynajmniej nie oznacza, że twoje życie będzie pozbawione problemów. Oznacza jedynie, że nauczysz się podchodzić do każdego problemu z pełną ufnością, iż masz dość odwagi, siły i wiedzy, żeby się z nim zmierzyć. Musisz tylko prosić i wierzyć! Wyobrażać sobie i wierzyć; pracować i wierzyć”.
Dobrego dnia.

Leave a Reply